Правила прийому до ДНЗ

Згідно п.6 Положення "Про дошкільний навчальний заклад", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2002 р. №305

прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється на підставі наступних документів:

медичної довідки про стан здоров"я дитини (виписки з історії розвитку);
форми 063-о (карта щеплень);
довідки від дільничого лікаря про епідеміологічне оточення;
копії свідоцтва про народження дитини;
заяви від батьків або від осіб, які є офіційними опікунами (при наявності рішення суду про опікунство);

Для дітей з особливими потребами додатково:
  витяг з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації (з направленням до спеціальної групи закладу).

Відповідно до п.11 Положення про дошкільний навчальний заклад з вересня 2013 року розпочато електронну реєстрацію дітей в дошкільні навчальні заклади району.

Алгоритм електронної реєстрації дітей до дошкільного навчального закладу

1. Зайти на сайт "Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади"

2. Ознайомитись з інструкцією реєстрації

3. В правому верхньому куті, в полі " № закладу" прописати код ДНЗ №33 - 47005

4. Висвітиться назва: Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №33 комбінованого типу Харківської  міської ради"

5. Натиснути "докладніше"

6. Подати заявку на вступ. Для подачі заявки необхідно авторизуватись і внести у відповідні поля логін, пароль та адресу електронної пошти. На Вашу електронну пошту надійде посилання. Перейдіть на сайт та уважно введіть інформацію про дитину українською мовою, згідно свідоцтва про народження. Додайте скановану копіюсвідоцтва, або принесіть ксерокопію в дошкільний навчальний заклад.

Реєстрація дітей в дошкільний навчальний заклад здійснюється на сайті "Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади" за посиланням: https://reg.isuo.org

Психолого-медико-педагогічна консультація знаходиться за адресою: м.Харків, вул.Межлаука 10/5 (м.Маршала Жукова);                                    телефони: 098-85-82-685; 392-01-63