Історія

Дошкільний навчальний заклад № 33 здано  в експлуатацію 17 лютого 1972 року.  Було відкрито 12 груп (4 групи для дітей раннього віку, 8 - для дітей дошкільного віку). До садка було зараховано  380 вихованців.  Завідувачем закладу була призначена  Поліна Федорівна Костіна.  Велику допомогу в естетичному оформленні закладу надавали шефи -  завод імені Дзержинського.

Настала весна, співробітники закладу взялися за роботу по благоустрою території. Було важко, але велике бажання зробити територію дошкільного закладу квітучим та зеленим садом стало понад усі труднощі.

У вересні 1980 року 5 «звичайних» груп закладу були перепрофільовані на групи для дітей, які потребують корекції фізичного та психічного розвитку. Сьогодні педагоги спеціальних груп набули великого досвіду, самотужки створивши зони всебічного розвитку дитини.

В 1990 році у дошкільному навчальному закладі одне групове приміщення було переобладнано на приміщення басейну.

У 1995 році П.Ф.Костіна виходить на пенсію.  На посаду завідувача призначено Ніну Миколаївну Юрок.

У січні 2005 року, враховуючи потреби сьогодення і йдучи на зустріч побажанням батьків, до штатного розкладу було введено посаду практичного психолога.

Педагогічний колектив та практичний психолог дошкільного навчального закладу, поставивши за мету забезпечення всебічного гармонічного фізичного розвиток вихованців, створили дітям дошкільного віку передумови для майбутнього навчання у школі.

У липні 2011 року на посаду  завідувача  ДНЗ №33 призначено Крохмаль Інесу Григорівну. В своїй роботі завідувач керується кредом: “До досягнення якості через досягнення особистості. Лише колектив, який складається з поважних та поважаючих один одного людей можна вважати  творчим колективом”

Завдяки прагненню до постійного професійного зростання працівниками закладу були створені комфортні умови для особистісного розвитку малюків у різних  сферах життєдіяльності.

Всім дітям з перших днів перебування в садочку створюється радісна та сприятлива атмосфера.

В дошкільній освіті немає випадкових людей. Це місце, де щоденно відбуваються чарівні дива, де живе казка, і автори цієї казки – педагоги.  Десять вихователів, які відкривали заклад 40 років тому, і досі працюють в садочку, бо виховання дітей стало справою їхнього життя.