Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №33 комбінованого типу Харківської міської ради"

Наші традиції та досягнення

Протягом 5-ти років дошкільний навчальний заклад проводив семінар-практикум  "Безпека життєдіяльності дітей дошкільного віку".

В 2011 році вихователь-методист закладу - Почечун Олена Володимирівна брала участь у виставці-ярмарці, де її робота "Становлення економічної вихованості дітей старшого дошкільного віку в процесі ознайомлення з працею дорослих" була нагороджена дипломом 3 ступеня.

Вихователь групи №4 Колеснікова Галина Володимирівна приймала участь у конкурсі "Вихователь року 2012". За підсумками конкурсу серед вихователів компенсуючих груп   Галина Володимирівна посіла третє місце!

В квітні 2013 року на базі дошкільного навчального закладу відбулося методичне об`єднання для інструкторів з фізичної культури, де була презентована робота педагогів щодо використання елементів методики М.Єфименка на заняттях з фізичної культури.

Педагогічні працівники мають почесні звання та нагороди.

Юрок Н.М., вчитель-дефектолог, нагороджена Почесною Грамотою Департаменту освіти Харківської міської ради, 2012.

Свинаренко І.М., шеф-кухар, нагороджена Грамотою управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради, 2012

Лисенко Г.П., музичний керівник, нагороджена Грамотою управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради, 2013

Дев’ять працівників закладу нагороджено у 2012 році  Подякою начальника управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради

Вихователь спеціальної групи для дітей, які потребують корекції розумового розвитку, Колеснікова Г.В., у 2012 році отримала педагогічне звання «Вихователь-методист».