15 жовт. 2013

Театральна вистава "Вовк і теля"

Сьогодні у нашому садочку пройшла театральна вистава "Вовк і теля"
7 жовт. 2013

Колективний перегляд заняття з логіки в групі №2

Мета заняття: створити умови для розвитку логічного мислення; вчити аргументувати й доводити свою думку; розвивати уяву, сенсорні здібності (сприйняття форми, кольору, розміру); вчити знаходити предмет серед запропонованих, користуючись значками властивостей, розрізняти і впорядковувати предмети за величиною; виховувати допитливість.
1 жовт. 2013

Виставка-ярмарка дидактичних посібників

Працівники були ознайомлені з дидактичними посібниками, здійснили обговорення та обмін досвідом
27 вер. 2013

Вітаємо з Днем Дошкілля!!!

Прийміть щирі та сердечні вітання зі святом - Днем Дошкілля! Нехай ваше життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких. Невичерпна енергія, оптимізм і вміння реалізувати задумане допоможуть вам вирішувати найскладніші завдання, а всі ваші педагогічні ініціативи увінчаються успіхом.
25 вер. 2013

Аплікація за осінніми мотивами

Вихованці групи №11 разом із вихователем Лазарєвою О.В. під час прогулянки назбирали багато яскравого осіннього матеріалу та виготовили гарні аплікації "Веселі курчата".
10 вер. 2013

Екскурсія по садочку

Згідно з планом роботи вихователем Зажарською М.О. була проведена екскурсія по дошкільному закладу для вихованців
2 вер. 2013

День знань

Малята святкували свято Знань музичною розвагою "Подорож на бананові острови. Вихованцям необхідно було розгадати загадки, перетнути перешкоди та проявити неабияку вправність аби добути Скарб Знань
30 серп. 2013

Педагогічна рада

Педагогічна рада - це рада педагогів, які дійсно радяться, а не засідають. Мета педради – найбільш раціонально й ефективно вирішувати актуальні питання навчально-виховного характеру, сприяючи розвитку творчої думки педагогічного колективу.
27 серп. 2013

Загальні збори батьків та трудового колективу

Присутні заслухали звіти завідувача закладу та голови Ради щодо роботи дитячого садка в 2012/2013 навчальному році
22 серп. 2013