9 груд. 2013

Конкурс на кращу вежу

Серед вихованців оголошено конкурс на будівництво найвищої вежі
3 груд. 2013

День захисту прав інвалідів

В закладі відбулася лялькова вистава "Машаі велмідь" для дітей з особливими освітніми потребами
26 лист. 2013

Педагогічна рада

Педагоги закладу обговорили методи і прийоми, які стають на допомогу вихователю в роботі з розвитку мовлення вихованців
21 лист. 2013

День Нептуна

В заклад завітав морський володар Нептун у супроводі вірних дочок Русалок.
18 лист. 2013

Розпочато Тиждень Безпеки Дитини

Перший день Тижня Безпеки пройшов під гаслом "Цивільна оборона"
13 лист. 2013

Заняття в молодшій групі з правового виховання "Моя сім'я"

Розвиток правової свідомості особистості це довгий, складний і суперечливий процес, що триває практично все життя людини. Первинні уявлення про соціальні норми поведінки людей, про необхідність певного порядку в людських взаєминах засвоюються в дитинстві, ще в дошкільний період. У дошкільні роки найбільш активно формуються погляди, життєві позиції. типові мотиви поведінки особистості. І від того, яке розуміння права і ставлення до нього виробляється в цей період становлення особистості, багато в чому залежить і подальша поведінка людини у правовій сфері.
6 лист. 2013

Святкові ранки

В дошкільному закладі тривають свята "Чарівна осінь". Вихованці 8 групи запросили в садочок батьків на веселу ярмарку.
31 жовт. 2013

Хеллоуін

У дивовижних костюмах малята грали у веселі ігри, танцювали, змагалися один із одним, а наприкінці отримали незвичайні солодкі подарунки.
25 жовт. 2013

Майстер-клас з вихотовлення дидактичних ігор для сенсорного розвитку

вихователь групи №4 Колеснікова Г.В., учасник конкурсу "Вихователь року", поділилася з колегами-педагогами способами виготовлення дидактичних посібників для сенсорного розвитку дітей.
22 жовт. 2013

Свято Осені для малят із спеціальних груп

Вихованці спеціальних груп святкували осіннє свято.