10 лют. 2014

У когось снігові баби, а у нас снігові зайчата!

Вихованці 8 групи на прогулянці проявили нестандартне рішення і виліпили зайчаток, що лізуть по деревам, діти інших груп із задоволенням підхопили естафету і вже наприкінці дня на кожному дереві закладу знаходилось по зайчику.
5 лют. 2014

Весела прогулянка

Діти з радістю зустрічають кожну прогулянку та з щирим захопленням і задоволенням грають у веселі ігри, вигадали навіть нову забаву - малювання на снігу.
28 січ. 2014

День Здоров"я

Традиційним в закладі стало щомісячне проведення в закладі ДНЯ ЗДОРОВ'Я. Малята із задоволенням беруть участь в спортивних змаганнях, естафетах, конкурсах. Вихованці чітко усвідомили прості істини:"З усіх ліків найкраще - фізкультура".
22 січ. 2014

Вивчення професійних якостей педагогів

Практичний психолог Симоненко Аліна Олексіївна проводила комплексне дослідження серед педагогічних працівників, що атестуються у 2014 році, з метою вивчення іх професійних якостей.
17 січ. 2014

Колективний перегляд заняття з валеології

Вихователь групи старшого дошкільного віку Лазарєва Ольга Выкторівна запросила малят і педагогів у "Подорож до країни Здоров'я"
13 січ. 2014

Прощавай, ялинко!

В актовій залі було влаштовано свято прощання з ялинкою. Востаннє для зеленої красуні діти співали та танцювали. На прощання малята побажали всім нових зустрічей їз ялинкою, яка завжди буде символом втілення дитячих мрій
30 груд. 2013

Щиро вітаємо всіх з Новим роком!

Колектив закладу бажає всім відвідувачам сайту добра та здоров'я в Новому році!
24 груд. 2013

Новорічні свята в дитячому садку

Малята дочекалися зустрічі з Новорічною ялинкою, Дідом Морозом та солодощами.
19 груд. 2013

Королева Зубна Щітка

В заклад завітали лікарі-стоматологи, які провели з малюками цікаві ігри, темою яких стала "Піклування про зубки". Діткам розповіли і показали, як треба правильно тримати зубну щітку, як ретельно чистити зубки, щоб вони були білими і здоровими.
16 груд. 2013

Цікаві заняття з математики в групі №7

Знайомство з математикою, її поняттями здійснюється за допомогою допомоги в іграх, весело і ненав'язливо, не руйнуючи природного життя дітей. "Знайте, що примусове навчання даремне, зробіть його привабливим", - вважають наші педагоги.