7 квіт. 2014

Пошуково-дослідницька діяльність за темою "М'яч"

Мета заняття: збагачувати уявлення дітей про м'яч, як атрибут, потрібний для багатьох дитячих розваг та ігор, його властивості, види; формувати навички логічного мислення; розвивати інтерес до спостережень, дослідів; підтримувати у малюків веселий настрій.
31 бер. 2014

Спостереження за вогнем

В середній групі під час заняття діти спостерігали за стадіями горіння свічки, а вихователь докладно розповідала про вогонь та процес горіння
21 бер. 2014

Ми з мамою найкращі

Сьогодні в закладі проведено І етап конкурсу "Ми з мамою найкращі", на ньому були представлені дивовжні костюми та розкриті приховані таланти наших учасників. До складу жюрі входять співробітники закладу та батьки груп. Переможці І етапу: мати Шамардіна Юлія та її діти Дарина і Андрій, отримали "ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ" та цікаві подарунки. Вони будуть представляти наш заклад на фіналі конкурсу у квітні 2014 року. У ІІ етапі переможці конкурсу будуть нагороджені грошовою виногородою: І місце - 3 000 грн., ІІ місце - 2 000 грн., ІІІ місце - 1 000 грн..
11 бер. 2014

Інтегроване заняття з розвитку мовлення, природи та математики "Про птахів ми знаємо і їм допомагаємо"

Мета заняття: розвивати пізнавальний інтерес до вивчення природи рідного краю, закріпити знання дітей про зимуючих птахів, розвивати логічне мислення, пам'ять та мову, виховувати турботливе ставлення, любов та інтерес до живої природи
4 бер. 2014

Свято 8 Березня

Хай зігрівають душу вам красою Весни тендітні пелюстки, і розливаються джерельною водою кохання й щастя гомінкі струмки!
27 лют. 2014

Свято "Масляна"

Довга зима, якою б сніжною та веселою вона не була, набридає. Тому малюки нашого садка вийшли на свято Масляної, щоб закликати Весну, Тепло, Радість. Традиційне свято Масляної відзначилось іграми, піснями, жартами, хороводами. А символ Масляної - запашні млинці, чекали на малечу в групах.
24 лют. 2014

День Захисника Вітчизни

Вихователь групи №2 Зажарська М.О. разом із дівчатками організувала для хлопців різноманітні веселі конкурси і розваги, а наприкінці дня маленькі захисники отримали цікаві подарунки.
21 лют. 2014

Всеукраїнський фестиваль дитячого театрального мистецтва

В рамках тематичного тижня у дошкільному закладі були організовані різноманітні заходи спрямовані на розвиток інтересу до театралізованої діяльності та зацікавлення можливостями культурного дозвілля в умовах сучасного міста. Дошкільнята мали нагоду спробувати себе у якості декораторів та костюмерів, виявити власні таланти у справжнісіньких виставах. Результатом проведення фестивалю стало збагачення уявлень дітей про театральну діяльність, окреслення перспектив розвитку їх артистичних здібностей, а головне - діти отримали позитивний емоційний підйом та задоволення.
17 лют. 2014

"Вогонь злий і добрий"

За участю пожежника було проведено цікаве і змістовне заняття про користь вогню та його небезпечність. Пожежник розповів дітям правила поведінки при пожежі, вихованці з готовністю доповнювали його розповідь та задавали питання. Для закріплення інформації діти взяли участь у розвагах "Одягни пожежного" та "Підбери інвентар".
14 лют. 2014

День Здоров"я

Дітлахи за допомогою веселих ігор, цікавих вправ та сюрпризів залучались до ведення здорового способу життя