10 черв. 2014

Літнє оздоровлення

В Дошкільному навчальному закладі №33 нині вирує оздоровча кампанія. Тим діткам, які відвідують навчальний заклад, відпочинок вихователі – гарантують.
1 черв. 2014

День захисту дітей

У світі всі малята — і хлопчики й дівчата — повинні право мати щасливими зростати. В турботливій країні, у люблячій родині мужнітимуть здорові біляві й чорноброві. Бо очі карі й сірі у злагоді та мирі не плачуть, а сміються, що «дітками» зовуться.
28 трав. 2014

Прощавай, дитячий садок!

Сьогодні ми всі трохи сумуємо тому, що настав час розставання. Незабаром для наших випускників продзвенить перший шкільний дзвінок. Позаду залишилися дні, наповнені цікавими подорожами у світ непізнаного, нерозгаданого; дивовижні відкриття, які допомагали нашим дітям кожен день, крок за кроком, пізнавати навколишній світ, і себе самого в ньому. Попереду непроста дорога у світ дорослого шкільного життя. А сьогодні вони, урочисті й схвильовані, прийшли на перший у своєму житті випускний бал.
23 трав. 2014

Безпека дорожнього руху

В рамках проведення Тижня Безпеки вихователі актуалізували знання дітей про дорожній рух
20 трав. 2014

Праця на природі

Дітлахи допомогали вихователю висаджувати квіти на груповому майданчику, копали лунки, підтримували рослини та поливали їх.
11 трав. 2014

ДЕНЬ МАТЕРІ

Мама! Найдорожче слово в світі. Де б не був ти, щоб ти не робив - назавжди вона твій шлях освітить ніжним серцем, відданим тобі.
8 трав. 2014

З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

Посміхається ранок травневий, трепет спогадів, потиск долонь... У сльозинках непрохано-щедрих знов виблискує вічний вогонь. Але поряд надійне плече і дитячі допитливі очі, і душа, в якій серце тріпоче, що Ваш спогад в майбутнє несе.
30 квіт. 2014

Екологічне виховання в середній групі

На занятті з екологічного виховання малята дізналися про роль та значення дождьових червів у покращенні грунту
23 квіт. 2014

Зі святом Великодня!!!

Христос Воскрес! З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!
14 квіт. 2014

Дихальна гімнастика

Сьогодні в середній віковій групі пройшла весела фізкультхвилинка - малята робили дихальну гімнастику з пір'їнками