10 черв. 2014

Літнє оздоровлення

В Дошкільному навчальному закладі №33 нині вирує оздоровча кампанія. Тим діткам, які відвідують навчальний заклад, відпочинок вихователі – гарантують.
1 черв. 2014

День захисту дітей

У світі всі малята — і хлопчики й дівчата — повинні право мати щасливими зростати. В турботливій країні, у люблячій родині мужнітимуть здорові біляві й чорноброві. Бо очі карі й сірі у злагоді та мирі не плачуть, а сміються, що «дітками» зовуться.
28 трав. 2014

Прощавай, дитячий садок!

Сьогодні наші старші малята попрощалися з дитячим садком. Випускний бал був урочистим і водночас зворушливим. Адже як виросли наші малюки за час перебування в дитсадку, навчилися бути чемними і підготувалися до школи.
23 трав. 2014

Безпека дорожнього руху

В рамках проведення Тижня Безпеки вихователі актуалізували знання дітей про дорожній рух
20 трав. 2014

Праця на природі

Дітлахи допомогали вихователю висаджувати квіти на груповому майданчику, копали лунки, підтримували рослини та поливали їх.
11 трав. 2014

ДЕНЬ МАТЕРІ

Мама! Найдорожче слово в світі Де б не був ти, щоб не робив. Назавжди вона твій шлях освітить Ніжним серцем відданим тобі.
8 трав. 2014

З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

Посміхається ранок травневий, Трепет спогадів, потиск долонь... У сльозинках непрохано-щедрих Знов виблискує вічний вогонь. Але поряд надійне плече І дитячі допитливі очі, І душа, в якій серце тріпоче, Що Ваш спогад в майбутнє несе.
30 квіт. 2014

Екологічне виховання в середній групі

На занятті з екологічного виховання малята дізналися про роль та значення дождьових червів у покращенні грунту
23 квіт. 2014

Зі святом Великодня!!!

Христос Воскрес! З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!
14 квіт. 2014

Дихальна гімнастика

Сьогодні в середній віковій групі пройшла весела фізкультхвилинка - малята робили дихальну гімнастику з пір'їнками