10 вер. 2014

Інтегроване заняття "Україна - єдина країна"

Наші вихователі прагнуть залучити дитину до культури стосунків між людьми, взаємодії з навколишнім світом, що є ланкою не тільки морального виховання, а й формування духовної культури особистості.
1 вер. 2014

День Знань

Вихованці дошкільного навчального закладу влаштували на спортивному майданчику свято для новоприбулих діточок
23 серп. 2014

360 років місту Харкову. День визволення міста від фашистських загарбників.

Вітаємо з ДНЕМ МІСТА ХАРКОВА!!!
20 серп. 2014

Запрошуємо на збори батьків майбутніх вихованців

Адміністрація дошкільного навчального закладу запрошує 20 серпня 2014 року о 16.00 батьків майбутніх вихованців на батьківські збори.
14 серп. 2014

Спорт- це життя

Дітлахи, під керівництвом фізичного інструктора, виконували вправи та робили гімнастику на свіжому повітрі
1 серп. 2014

Розваги на свіжому повітрі

Триває літнє оздоровлення в дошкільному закладі, діти приймають сонячні і повітряні вани із музичним супроводженням
11 лип. 2014

Знайомство вихованців з музичними інструментами

Знайомство дітей з музичними інструментами починається вже в ранньому віці. Раннє музичне навчання відіграє істотну роль у музичному розвитку дитини, але воно має бути прибраний в форми, доступні та цікаві для дітей раннього віку. Не можна не враховувати ступінь готовності до таких занять, як навчання грі на інструментах, що вимагають від дітей значної уваги, зосередженості, усвідомленості і фізичної зрілості. Перші музичні враження педагог прагне дати хлопцям у цікавій ігровій формі. Навчання починається з групи ударних інструментів, що не мають звукоряду. Заняття проводяться з невеликими групами дітей та індивідуально. Доцільно використовувати музичні інструменти і в повсякденному житті, щоб закріпити у хлопців з'являється відчуття ритму музики.
4 лип. 2014

Ігри з піском в молодшій групі

Пісок і вода – найулюбленіші матеріали для ігор і занять дітей. Перші контакти малюків один із одним відбуваються в пісочниці. Малюків дуже приваблює можливість активно й по-різному взаємодіяти з піском: копати, пересипати, будувати. Ігри з піском і водою підводять дитину до опредмечування думки, реалізації її в матеріалі.
24 черв. 2014

Весела естафета

Вихованці розподілились на дві команди та взяли участь у цікавій естафеті. Чого там тільки не було: і біг, і стрибки, і перетягування канату... а переможцем стала, звісно, ДРУЖБА!
16 черв. 2014

Свято мильних бульбашок

Диво є в моїх руках, це не бабка, це не птах!Лине кулька чарівна аж до сонця, ось вона!