24 лист. 2014

День іменинника

Малюки закладу щиро вітали осінніх іменинників з днями народження. Вони раділи за друзів, що ті стали старшими, розумнішими, спритнішими та на щасливому потязі іменинників катаються по улюбленому садку. З Днем Народження Вас, осінні іменинники!
17 лист. 2014

Триває тиждень Безпеки дитини

В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності вихованці старших вікових груп ознайомили малят із молодших груп з правилами поведінки на дорозі.
11 лист. 2014

Семінар для практичних психологів

Сьогодні відбувся семінар для практичних психологів Московського району на тему "Психофізичний розвиток дітей 2-3 років"
30 жовт. 2014

Свято Золотої Осені

Святкові осінні ранки з присмаком смачного врожаю та гарного настрою відбулися в дошкільному навчальному закладі №33.
27 жовт. 2014

Барвисті і веселі осінні прогулянки

У малюків дошкільного навчального закладу №33 весело і пізнавально проходять осінні прогулянки.
20 жовт. 2014

Праця дошкільнят в природі

Малюки старшої групи із задоволенням збирали насіння квітів та викладали малюнки з приодного матеріалу на своїх ділянках
16 жовт. 2014

Тиждень правової освіти дошкільнят

Головним управлінням юстиції у Харківській області для дітей дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 33 комбінованого типу Харківської міської ради проведено правову гру «Знай свої права та виконуй свої обов'язки».
10 жовт. 2014

Тато, мама, я - спортивна сім'я

В закладі було проведено сімейне спортивне свято для вихованців старших груп та їх батьків. Під час свята дітлахи разом із батьками танцювали, відгадували загадки, брали участь в веселих естафетах, конкурсах, змаганнях. А переможцем стала ДРУЖБА!
26 вер. 2014

Виставка дитячих робіт

В холі закладу представлено виставку дитячих робіт, присвячену Дню Дошкілля.
18 вер. 2014

Ліплення із солоного тіста на свіжому повітрі

У процесі ліплення кожна дитина розвиває дрібну моторику, розслабляється, у нього проходять різні страхи і напруга. Під час заняття ліпленням діти починають бачити предмет в об’ємі, вчаться порівнювати, вивчають форму і колір. Заняття ліпленням допомагають у розвитку впевненості у своїх силах, формують почуття гордості, розвивають працьовитість, самостійність, емоційну чуйність і вміння радіти чужим успіхам.