13 лют. 2015

Спортивна розвага за участю батьків

Вихователь старшої групи №2 Зажарська М.О. влаштувала для малят та їх батьків спортивну розвагу, де головними лицарями були хлопці та їх татка. Батьки перетворювалися на чарівних лицарських коней, змагалися в естафетах, танцювали запальні танці. Переможці отримали дипломи, а учасники та глядачі добрий настрій та задоволення.
6 лют. 2015

Колективний перегляд в групі №10 заняття з художньо-естетичного розвитку "Синичка"

Метою заняття було навчити дітей розрізняти та описувати за допомогою прийомів ейдетики зимуючих птахів. Малюки захоплено слухали голоси зимуючих птахів та натхненно розмальовували заготовки з солоного тіста, навчаючись розфарбовувати синичку. Тепер наші малюки не лише добре обізнані у зимовій пташиній родині, а і прагнуть годувати пірнатих друзів у холодні зимові дні.
30 січ. 2015

Колективний перегляд заняття з математики "Подорож за скарбом".

Малята із 9 групи за допомогою вихователя Кожевнікової Ю.С. здійснили цікаву подорож за скарбом долаючи на шляху різноманітні математичні перепони та орієнтуючись за справжньою картою піратів. Вихованці навчилися порівнювати предмети, повторили способи утворення чисел 3,4,5 та отримали задоволення від несподіваних відкриттів.
22 січ. 2015

День Соборності України

До Дня Соборності України в групі для дітей середнього дошкільного віку №9 проведено заняття національно-патріотичного виховання
14 січ. 2015

Свято Меланки

Сійся-родися, жито-пшениця, Жито-пшениця, всяка пашниця. Зверху колосиста, зі споду корениста, У полі – зерном, у домі – добром, У печі – пирогами, на столі – хлібами, На щастя, на здоров’я, на Новий рік, Аби вам вродило краще, ніж торік. Коноплі - під стелю, а льон – по коліна, Щоб вам, добрі люди, голова не боліла.
25 груд. 2014

Новорічний ранок в дитячому садочку

На цьому тижні в наш садочок завітав Дід Мороз, Він приніс діткам смачні подарунки, розповів цікаві історії, станцював з ними та зіграв в цікаві ігри, як з малятами, так і з їх батьками.
17 груд. 2014

Пожежний інспектор в гостях у дітей

ЯК ЗАПОБІГТИ ПОЖЕЖІ ПРИ ВЛАШТУВАННІ НОВОРІЧНОЇ ЯЛИНКИ
10 груд. 2014

Огляд дітей лікарем-стоматологом

Лікар оглянула дітлахів та навчила їх правильному чищенню зубів
3 груд. 2014

День Інвалідів

Педагоги ДНЗ №33 прийняли рішення організувати благодійну виставу з метою допомоги дітям інвалідам, які виховуються в нашому закладі.
1 груд. 2014

Практичний психолог Симоненко Аліна Олексіївна розпочала роботу щодо психофізичного розвитку дітей 2-3 років

У даній програмі використано багато наочного матеріалу, який стимулює пізнавальний інтерес малюків. На іграх - заняттях з психологом діти раннього віку поступово опановують нові знання, вчаться бути уважними, слухати, не відволікаючись, адекватно реагувати на пропозиції дорослого.