15 серп. 2013

Загальні батьківські збори відбудуться 27 серпня 2013 року о 16.30
14 серп. 2013

Цікаві прогулянки

У вихованців дошкільного закладу цікаве та корисне дозвілля
29 лип. 2013

"Ми танцюємо і співаємо"

Зусиллями вихователів та дітлахів проведено невеличкий концерт на свіжому повітрі
19 лип. 2013

Круглий стіл «Мікроклімат в колективі»

Клімат називають сприятливим, якщо в колективі панує атмосфера доброзичливості, турботи про кожного, довіри і вимогливості. Якщо члени колективу готові до роботи, виявляють творчість і досягають високої якості, працюючи без контролю і несучи відповідальність за справу. Якщо в колективі кожен захищений, відчуває причетність до всього що відбувається і активно вступає в спілкування. Керівник в такому випадку не є джерелом загрози, ставлення до нього встановлюється як до члена колективу, за ним визнається право прийняття значущих для колективу рішень.
8 лип. 2013

Свято Івана Купала

Дітлахи із захопленням слухали розповідь про свято Івана Купала, дізнались багато нового про ігри та обряди Купальської ночі. Вихованці водили хоровод, танцювали, стрибали через імпровізований костер, брали участь у іграх та забавах.
17 черв. 2013

Літо - пора закріплення набутих знань

Вихователі закладу продовжують роботу з дітьми щодо закріплення уявлень про оточуюче середовище, грають в дидактичні ігри, розвиваючи математичні уявлення, дрібну моторику та просто цікаво проводять дозвілля
10 черв. 2013

Літнє оздоровлення

У закладі розпочалася літня оздоровча кампанія, направлена на укріплення здоров"я, загартування та всебічний розвиток дітей
1 черв. 2013

Міжнародний День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії.
30 трав. 2013

Випускний бал

Музичний керівник Грінчук О.П., вихователі Карпенко А.І., Лісова З.П., проводжали своїх улюблених вихованців до школи
24 трав. 2013