На базі дошкільного закладу проведено методичне об’єднання для інструкторів з фізичної культури дошкільних н

10 квіт. 2015
Інструктори з фізичної культури переглянули фізкультурне заняття з елементами логоритміки за методикою М.М.Єфименка в групі №3 для дітей із розумовою відсталістю, заняття зі степ-аеробіки для дітей 6-го року життя (групи № 2, 7), комплекс релаксації з елементами ігрового стретчінгу з дітьми 6-го року життя (група №2).

Підсумком роботи став висновок, що творчий підхід педагогів до створення системи оздоровчої роботи в умовах дошкільного навчального закладу та упровадження новітніх педагогічних технологій сприяють не лише збереженню і зміцненню здоров’я вихованців, а і допомагають розвитку соціально-ціннісних мотивацій.