Педагогічна рада "Розвиваємо увагу і логічне мислення: шляхи оптимізації"

13 бер. 2015
Педагоги закладу ділилися думками та методичними наробками щодо сучасних підходів до логіко-математичного розвитку дошкільнят. Вчителі-дефектологи презентували досвід роботи щодо сенсорного розвитку вихованців з особливими потребами, а молоді вихователі ознайомили присутніх з можливостями використання творчого пошуку на заняттях з математики.

На педагогічній раді була заслухана довідка про результати тематичного вивчення "Розвиток логіко-математичних здібностей дітей через впровадження ТРВЗ-технології". За результатами вивчення було встановлено, що вихователь старшої групи №2 М.О.Зажарська досягла найвищої результативності з даного питання: її вихованці краще за всіх підготовлені до навчаня у школі.