29 квіт. 2015

Створено новий сайт закладу

Шановні батьки та відвідувачі нашого сайту, повідомляємо Вам, що створено новий, більш зручний та доступний сайт садочка.
23 квіт. 2015

«Діти та мистецтво»

З 16 квітня по 23 квітня в закладі проходить конкурс-огляд на краще оформлення художнього осередку та куточка театралізованих ігор
15 квіт. 2015

Зі святом Великодня!

Музичний керівник разом з вихователями груп провели музичну розвагу «Великоднє свято». Діти водили весняні хороводи, співали пісні про весну та писанки, грали в ігри.
10 квіт. 2015

На базі дошкільного закладу проведено методичне об’єднання для інструкторів з фізичної культури дошкільних н

Інструктори з фізичної культури переглянули фізкультурне заняття з елементами логоритміки за методикою М.М.Єфименка в групі №3 для дітей із розумовою відсталістю, заняття зі степ-аеробіки для дітей 6-го року життя (групи № 2, 7), комплекс релаксації з елементами ігрового стретчінгу з дітьми 6-го року життя (група №2).
6 квіт. 2015

Трудове виховання в групі для дітей раннього віку

Освоєність трудових дій є основою для формування активності дитини, прояву турботи про інших, прагнення і вміння надати допомогу однолітку. Так, уже діти 3 років, освоївши трудові дії застібання, розстібання або розкладання ложок, охоче допомагають або одноліткам в процесі одягання, або помічнику вихователя при накриванні на стіл. Трудове навчання передує організації самостійного повсякденної праці дітей.
30 бер. 2015

Розпочалися роботи з благоустрою території дитячого садка

Працівники закладу прагнуть, аби дитячий садок був квітучим та доглянутим. Тому що кожної весни ми проводимо санітарне очищення території, білимо дерева, саджаємо квіти, сподіваючись, що на території закладу буде приємно гратися малюкам.
25 бер. 2015

Заняття з ліплення

В групі №7 під час ліплення вихованці виліпили смішних та нестандартних зайченят
13 бер. 2015

Педагогічна рада "Розвиваємо увагу і логічне мислення: шляхи оптимізації"

Педагоги закладу ділилися думками та методичними наробками щодо сучасних підходів до логіко-математичного розвитку дошкільнят. Вчителі-дефектологи презентували досвід роботи щодо сенсорного розвитку вихованців з особливими потребами, а молоді вихователі ознайомили присутніх з можливостями використання творчого пошуку на заняттях з математики.
11 бер. 2015

Святкові ранки до дня 8 березня

Любих мам, бабусь та сестричок вітали наші малята з весняним святом. Бажали дітки своїм рідним жінкам миру та злагоди, яскравого весняного сонця та пахучих квітів. Щирі привітання та демонстрація дитячих талантів вразили мам та бабусь, бо найщасливішими жінки бувають в материнстві...
25 лют. 2015

Весела Масляна

В цей сонячний, майже весняний день діти із захопленням провожали Зиму та зустрічали Весну, танцювали, брали участь в естафетах, а наприкінці їли смачненьки млинці.