Відомо навіть малюку,

Як добре жити в дитсадку.

Прийшов - вітайся: «Добрий ранок!»

Мий руки і куштуй сніданок.

Немає часу на ниття,

Бо чекають цікаві заняття:

Музичне, ліплення, малювання,

Ще й порахуємо старанно,

Розучим вірш, розкажем казку.

Спіймати м'ячик? Та будь ласка!

Що ще? На вулицю - гуляти,

В рухливі ігри дружно грати.

Ось «Гуси-гуси», «Коровай»,

«Автомобілі» - обирай.

Обід. Поспати не забув.

Так непомітно день минув!

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

29 квіт. 2015
Створено новий сайт закладу
Шановні батьки та відвідувачі нашого сайту, повідомляємо Вам, що створено новий, більш зручний та доступний сайт садочка.

23 квіт. 2015
«Діти та мистецтво»
З 16 квітня по 23 квітня в закладі проходить конкурс-огляд на краще оформлення художнього осередку та куточка театралізованих ігор

15 квіт. 2015
Зі святом Великодня!
Музичний керівник разом з вихователями груп провели музичну розвагу «Великоднє свято». Діти водили весняні хороводи, співали пісні про весну та писанки, грали в ігри.

10 квіт. 2015
На базі дошкільного закладу проведено методичне об’єднання для інструкторів з фізичної культури дошкільних н
Інструктори з фізичної культури переглянули фізкультурне заняття з елементами логоритміки за методикою М.М.Єфименка в групі №3 для дітей із розумовою відсталістю, заняття зі степ-аеробіки для дітей 6-го року життя (групи № 2, 7), комплекс релаксації з елементами ігрового стретчінгу з дітьми 6-го року життя (група №2).

6 квіт. 2015
Трудове виховання в групі для дітей раннього віку
Освоєність трудових дій є основою для формування активності дитини, прояву турботи про інших, прагнення і вміння надати допомогу однолітку. Так, уже діти 3 років, освоївши трудові дії застібання, розстібання або розкладання ложок, охоче допомагають або одноліткам в процесі одягання, або помічнику вихователя при накриванні на стіл. Трудове навчання передує організації самостійного повсякденної праці дітей.

30 бер. 2015
Розпочалися роботи з благоустрою території дитячого садка
Працівники закладу прагнуть, аби дитячий садок був квітучим та доглянутим. Тому що кожної весни ми проводимо санітарне очищення території, білимо дерева, саджаємо квіти, сподіваючись, що на території закладу буде приємно гратися малюкам.